Hakımızda

Forget Me Not Travel sektörde 10 yılını tamamlayan ekibimiz değişen dünyaya ayak uydurarak müşterilerine internet üzerinden de hizmet vermeye başladı.
İnternet portalımız, (https://www.forgetmenot-travel.com) Türkiye’nin en gözde tatil beldelerinden biri olan Bodrum’da tatil yapacak olan misafirlerimize, ihtiyaç duydukları bilgiyi anında sunabilmek ve tatilleri süresince yardımcı olabilmek için kurulmuştur.

Sitemiz, sizlere günlük turlar ile ilgili hizmet veren online bir kaynak olmanın yanı sıra ihtiyacınız olan her an yanınızda olmayı kendine ilke edinmiştir.
İlk öncelikli hedefimiz siz değerli Bodrum severlere ve tatilini Bodrum’da geçirmek isteyen misafirlerimize her koşulda yardımcı olmak. Tatiliniz boyunca keyifi dakikalar geçirmenize katkıda bulunabilmek bizi mutlu edecektir.

Eğer tatilinizi Bodrum’da geçirmek istiyorsanız ve bunun için ilk adımın ne olacağını bilmiyorsanız, Forget Me Not Travel ekibi size gerekli tüm bilgiyi sağlayacaktır.

Günlük tura gitmek istiyorsunuz ve hangisi olduğuna karar veremediniz mi? O zaman günlük turlar sayfamızdan her tur için detaylı bilgiyi alabilir ya da ekibimize danışabilirsiniz.

Siz değerli misafirlerimizi Bodrum’a bekliyoruz.

Translate »